Відкритий турнір з боксу на призи Анатолія Денисенка

23 вер. 2014
21 вересня у приміщенні КДЮСШ №9 відбувся відкритий турнір з боксу серед юнаків 2000 - 2006 р.р.н.

У турнірі прийняли участь найсильніші представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Харкова та області. З понад 80 участників 19 юних боксерів були заявлені від "Дев`ятки". Виступили на "відмінно": 12 перемог на рахунку нашої команди! Переможці були нагороджені грамотами, медалями. Кращі спортсмени за досягнення в улюбленному виді спорта та волю до перемоги отримали призи від депутата - боксерські рукавички.
Бажаємо надалі успіхів юнакам та їх тренерам!

матеріал з інтернет-видання  «Новини Харкова: головні Харківські новини та події за сьогодні», 22 вересня 2014р:

В Харькове прошёл открытый турнир по боксу

под патронатом Анатолия Денисенко

В дитячо-юнацькій спортивній школі номер дев'ять, що у Червонозаводського району, пройшов відкритий турнір з боксу. Захід відбувся під патронатом народного депутата України Анатолія Денисенка. На урочистій церемонії відкриття турніру парламентар звернувся до глядачів і спортсменів з вітальним словом. Він підкреслив, що спортивна загартованість для юнаків дуже важлива.

Анатолій Денисенко народний депутат України:

«Занятие боксом дают, прежде всего, стержень. Человек учится не только наносить точные удары, но и держать удар. Всем участникам соревнования я желаю крепко стоять на ногах и никогда не сдаваться.»

Дитячо-юнацька спортивна школа номер дев'ять працює з тисяча дев'ятсот сімдесят третього року. З її стін вийшло чимало заслужених тренерів, майстрів спорту України та міжнародного класу. Серед випускників школи і чемпіони, і призери першостей і Кубків світу, Європи та України. Більшість з них стали успішними та відомими спортсменами. Цьогорічний боксерський турнір зібрав найкращих боксерів обласних дитячих юнацьких шкіл. Показати свою підготовку, продемонструвати майстерність на ринзі і не підвести тренерів - така у них була головна задача. Директор дитячо-юнацької спортивної школи номер дев'ять Павло Панов, від імені всього колективу, висловив депутату Анатолію Денисенку подяку за його увагу, постійну допомогу і підтримку.

Олена Заржицька, 22 сентября 2014, 17:29