Відеогалерея

У розділі розміщено відеозаписи виступів і записи телепередач про успіхи  наших спортсменів та випускників.

Спортивні ізвестія Харкова 09.02.2022. Чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу, ХДАФК, 05-06.09.2022 г.

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків 2019року, фінал. Горсков-Мартон.

Чемпіонат України з пауерліфтингу 2019 року, жінки в/к 72 вище.

Випуск Харківських спортивних новин від 13.05.2020 р.

Записи виступу нашого випускника, Заслуженого майстра спорту України, двократного чемпіона світу, рекордсмена світу  з пауерліфтингу Вишницького Олексія на чемпіонаті світу 2003 року. Тяга.

Присідання. Вишницький Олексій.

Жим лежачи. Вишницький Олексій.

Чемпіонат світу 2002 року. Вишницький Олексій, тяга.

Присідання. Вишницький Олексій.

Теленовини "Харьковские известия. Спорт.", 2008 рік. Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів, м. Маріуполь.

Чемпіонат України з жиму лежачи серед юніорів, 2010 р., м. Тернопіль. Масюк Максим - рекорд України серед юніорів 220,5 кг.

Фрагмент виступу вихованця відділення греко-римської боротьби, МСУ Бєлиха Андрія на чемпіонаті України у м. Симферополь, 12-15.01.2012 р.

Телепередача "Дело вкуса" про нашого випускника, Майстра спорту України, Марчука Сергія, 1998 р..

Сюжет телеканалу Інтер про підготовку Сергія Федченка, випускника КДЮСШ № 9, до бою з Віллі Блейном за титул чемпіона Європи за версією WBO

Сюжет 7 телеканалу "Об'єктив" про Сергія Федченко

7 канал, "Харьковские известия" - сюжет про вихованця відділення пауерліфтингу Махова Олександра (18.04.2013 р.)

7 канал, "Харьковские известия" - сюжет про вихованців відділення пауерліфтингу (16.04.2013 р.)

ОТБ, програма "Стадіон" про вихованців відділення пауерліфтингу (10.04.2013 р)

"Спортивные известия", 7 канал, Кубок Украины по греко-римской борьбе среди юниоров, 2016 год, г. Харьков

"Спортивные известия", 7 канал, чемпионат Харьковской области по боксу-2016, г. Харьков