Чемпіонат Харківської області з боксу серед юніорів 1999-2000 рр.н.

27 лист. 2014
У Харкові пройшов Чемпіонат області з боксу серед юніорів 1999-2000 рр.н.

Чемпіонат Харківської області з боксу серед юніорів 1999-2000 рр.н. проходив з 13 по 15 листопада у приміщенні СК ХТЗ. Представники команди КДЮСШ №9, численністю у 15 чоловік, доволі успішно демонстрували рівень підготовки на всіх етапах цих змагань і показали наступні результати: І м. - Довгий Анатолій (52 кг.), Тупіков Юрій (60 кг.), Полупан Владислав (66 кг.), Корчуганов Артем (70 кг.), Сечной Владислав (80 кг.); ІІ м. - Золотарь В. (57), Богуславський М (63), Байдуков Я (70), Байдуков В. (75); ІІІ м. - Дьячков В., Коц А., Найденов М., Ткачов К., Бухарець А., Половинка І.  Адміністрація КДЮСШ №9 вітає переможців змагань та їх тренерів Черникова Р. А., Макогон І. П., Клімова В. П.!