Спортивно-оздоровний табір з плавання

12 лип. 2021
на базі відпочинку "Мікрон" серед спортсменів 2014-2003 р. н.

З 24.06.2021 по 09.07.2021 року пройшов спортивно-оздоровчий табір з плавання на базі відпочину "Мікрон" в Одеській області, м.Затока.

Рік народження спортсменів починався з 2014 р. н. та закінчувався старшими спортсменами 2003 р. н.

У программі спортивно-оздоровчого табору, відбувалися змагання з загальної фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки.

На першому тиждені відбувалася спортивні тренування та підготовка до змагань. На другому тиждні відбувалися спортивні змагання з різних видів програм.

Види програми:

-заплив у відкритій воді - 500 м (вздовж пляжу);

-кросс 3 км (дорослі); 2 км (середня вікова група); 1 км (молодші);

-згинання-розгинання (вправа для м'язів преса лежачи) за 1 хвилину;

-присідання за 1 хвилину;

-чолночний біг;

-біг на 60 метрів;

-стрибки з місця вперед;

-згинання-розгинання за 1 хвилині;

-метання каменю;

Розклад дня починався:

Спортивна зарядка у 7-й ранку;

Сніданок у 8-й, відпочинок на морі до 12-ті ранку, Обід - у 1- ій ранку, відпочинок або тиха година до 15:45, в 16:00 тренування та відпочинок на морі, в 18:00 вечеря, після вільний час і в 22:00 години - відбій.

Також, відбувалися конкурси на тему: малювання плакату "Спортивно-оздоровчий табір", змавлювати и зібрати малюнок-пазл, олімпійска вікторина присвячена "Олімпіада 2020", пісочний замок на березі моря і турніри з шашок та шахматів.

02.07.2021 та 06.07.2021 відувалося святкування Днів Народження у трьох спортсменів спортивно-оздоровчого табору.

Спортивно-оздоровчий табір вперш за все це - сила характеру спортсменів, відпочинок, оздоровлення, адаптація та соціалізація до самостійного життя, пошук нових друзів та найкращі спогади.

Дякуємо тренерам віділення плавання Медведєвой Ларисі Петрівні, Медведєву Спартаку Євгеновичу, Стадніченко Ользі Ігорівні та Скрипель Ксенії Олександровні за вагомий внесок в спортивне життя спорстменів!