Чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу

7 лют. 2022
05-06 лютого на базі спорткомплексу Харківської державної академії фізичної культури проходив чемпіонат Харківської області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи.

За результатами виступу наші спортсмени посіли наступні місця: Поводатор Станіслав  - 1 м. з класичного жиму лежачі серед юнаків (в/к до 66 кг) з результатом 100 кг, Кривошей Георгій - 1 м. з класичного жиму лежачи серед юнаків (в/к до 74 кг) з результатом 90 кг,  Плоскунов Данило - 1 м. з класичного пауерліфтингу серед юнаків (в/к до 120 кг) з результатом 370 кг, Кривобокова Юлія - 1 м. з класичного жиму лежачи серед юніорок (в/к до 69 кг), Кочарян Роберт - 1 м. з класичного жиму лежачи серед юніорів (в/к до 105 кг) з результатом 130 кг.  Дивіться репортаж "Спортивные известия Харькова" 09.02.2022.