Відкрита першість КДЮСШ №9 з боксу

27 жовт. 2013
В м. Харків 26.10.2013 відбулася відкрита першість КДЮСШ №9 з боксу.

Змагання проходили у суботу, 26 жовтня, у великому залі боксу та зібрали 72 участника. Серед гостей – команди ХКЗ, ТЕЦ – 5, КДЮСШ №5, КДЮСШ №6, але найбільш багаточисленно було представлено місто Куп`янськ – 20 боксерів! «Дев`ятка» заявила 22 спортсмена, серед яких були й новачки, і боксери з деяким багажем боїв. Тренери між собою навіть називали ці змагання матчевою зустріччю Харків – Куп`янськ, тому що це протистояння відбулося у більшості пар. Доволі сильні суперники з їх бажанням перемоги зробили бої цікавими. Окремо треба виділити вольові прояви характеру та техніку юних боксерів – переможців зі спортшколи №9 Сірожева Мурата, Міхно Павла, Краснікова В`ячеслава (тренери Черников Р. А., Макогон І. П.). У підсумку КДЮСШ №9 здобула 16 перемог, що є гарним показником праці тренерів та їх вихованців. Взагалі дружня атмосфера заходу сприяла укріпленню у присутніх дітей та молоді здорової мотивації до занять спортом.