Відкритий чемпіонат Харківської області з греко-римської боротьби.

24 лист. 2013
З 9 по 11 листопада в Харкові пройшов Відкритий чемпіонат міста Харків та Харківської області з греко-римської боротьби серед юнаків та юніорів пам`яті ЗТУ В. М. Жменько.

Змагання проводилися на базі КДЮСШ №7. Високий рівень їх організації та велика кількість команд, що приїхали змагатися, визначили чималий масштаб заходу.  Окрім спортсменів з нашого міста та  області у чемпіонаті приймали участь юні борці з   Київа, Донецька, Полтави, Луганська, Запоріжжя, Тернополя, Стаханова, Слов`янська, Маріуполя, Миргорода, Черкас, Краматорська, Судака, Теплодара, Волині та інших міст України.  КДЮСШ №9 представлена була командою з 28 участників, з яких десятеро посіли почесні призові місця:
Лищук Данило – 34 кг – I м.,
Алексеєв Микита – 42кг – I м.,
Геблутовський Михайло – 59 кг – I м.,
Шахмурадян Грігор – 63 кг – I м.,
Новіков Семен – 69 кг – I м.,
Буряк Кирило – 59 кг – II м.,
Рахматулін Ренат – 66 кг – II м.,
Біленський Павло – 69кг – II м.,
Чорногуз Денис – 38 кг – III м.,
Мамунтц Давід – 85 кг – III м.
               Вітаємо дружню бригаду тренерів «дев`ятки» з гарним результатом!