Відкрита першість Чугуївської районної спортивної школи з боксу

5 груд. 2013
В м. Чугуєв 30 листопада відбулася відкрита першість Чугуївської районної спортивної школи з боксу.

Представники КДЮСШ №9 вже на протязі п`яти років доволі успішно приймають участь у цьому заході, організація якого з кожним роком покращується, а кількість клубів-участників з області - росте. На цей раз Харківську Дев`яту спортшколу представляла команда з 25 юних боксерів та 5 суддів. Тренер КДЮСШ №9 Черников Роман Анатолійович був призначений головним суддею змагань, а його вихованці виконували обов`язки бокових суддів та рефері. Організатори та гості високо оцінили роботу суддівської бригади. В копілку перемог "Дев`ятка" додала п`ятнадцять І-х місць, також десятеро спортсменів зайняли ІІ-і місця. Бойова та суддівська практика показала сильні аспекти діяльності відділення боксу КДЮСШ №9 та дозволила побачити напрямки, у яких треба працювати для досягнення кращих спортивних результатів.