Турнір з боксу пам`яті ЗТУ В. М. Мокрова.

3 квіт. 2014
У Харкові 28 - 29 березня у приміщенні СК "ЛІДЕР"( вул. Гарібальді, 37) пройшов турнір, присвячений пам`яті легендарного Харківського діяча боксу Заслуженого тренера України Валентина Михайловича Мокрова.

Як і кожного року представники КДЮСШ №9 приймали участь у цьому турнірі. Зі 168 юних боксерів, які приїхали з майже усіх клубів міста та області, Харківську спортивну школу №9  представили 18 бійців, з числа яких вісім спортсменів з перемогою пройшли відбіркові бої та завоювали почесні I-і місця. Переможців нагородили пам`ятною медаллю та грамотою. Колектив рідної спортшколи та друзі вітають хлопців та їх тренерів Романа Анатолійовича Черникова та Василя Петровича Клімова.