Турнір пам`яті героїв Зміївщини.

16 трав. 2014
У місті Зміїв 8-9 травня проходив турнір з боксу, присвячений пам`яті героїв, які віддали свої життя у боротьбі проти фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

Цей традиційний турнір завжди збирає дуже багато участників. Так сталося і у цьому році. Серед багатьох команд з різних спортивних шкіл Харкова та областей команда КДЮСШ №9 була найбільш багаточисленною: двадцять сім боксерів  віком від 10 до 14 років приїхали вшанувати пам`ять героїв Зміївщини та здобути новий бойовий досвід. Додому хлопці привезли 14 золотих медалей, а також великий позитивний заряд для подальших тренувань та майбутніх перемог.