Чемпіонат Харківської області з боксу серед чоловіків та жінок – еліти.

1 черв. 2014
Чемпіонат Харківської області з боксу серед чоловіків та жінок – еліти проводився з 15 по 18 травня 2014 року у місті Харків на базі КЗ КДЮСШ «ХТЗ».

Від КДЮСШ №9 була представлена команда з 18 боксерів та 3 тренерів.

Показані наступні результати:

Сірожев М., Гусейнов Г., Врублевський В., Ребрик А., Демченко І.,  - І м.,

Мартиросян А., Комар А., Ситін Я., Чабань С., Матвеєв А., - ІІ м.,

Зейналов В., Якимович М., Куцин Н., Онищенко Б., Маковецький М., Довбишенко К., - ІІІ м.

Вітаємо тренерів Демченка В. М., Клімова В. П., Макогон І. П., та Черникова Р. А., бажаємо нових успіхів!