Наші тренери

Відділення греко-римської боротьби

На відділенні працюють 7 тренерів-викладачів, старший тренер - Заслужений тренер України, Литвиненко Ігор Іванович.

Відділення боксу

На відділенні працюють 9 тренерів-викладачів, старший тренер-викладач -  тренер другої категорії, Ярошенко Данило Романович.

Відділення легкої атлетики

На відділенні працюють 4 тренерів-викладачів, старший тренер - викладач - тренер другої категорії, Глущенко Олена Павлівна.

Відділення плавання

На відділенні працюють 3 тренери-викладачі, старший тренер-викладач - Майстер спорту України, тренер другої категорії Медведєв Спартак Євгенійович.

Відділення пауерліфтингу

На відділенні працюють 6 тренерів-викладачів, старший тренер-викладач - Майстер спорту України Міжнародного класу, тренер першої категорії Коваль Олена Вікторівна.

Відділення футболу.

На відділенні працюють 9 тренерів-викладачів, старший тренер -  трнер другої категорії, Пушкуца Віталій Георгійович.

Відділення черліденгу

На відділенні працюють 6 тренери-викладачі, старший тренер-викладач - Майстер спорту України, тренер другої категорії, Гребенюк Катерина Юріївна.